קייטרינג בשרי לאירועים

מי שמעוניין בקייטרינג בשרי לאירועים ודאי יבקש לשמוע על קייטרינג כשר למהדרין, נטול מאכלי חלב, המספק מתאבנים, מנות עיקריות משובחות על בסיס עוף ובשר, וכן מנות אחרונות המתבססות על נוגט טבעוני ופירות בלבד. קייטרינג בשרי לאירועים נדרש לא פעם במכלול אירועים אשר ייפרסו לפניכם.
 
אירועי פסח
 
פסח הוא אולי החג הבשרי ביותר בישראל, וככזה אנחנו מספקים ארוחות גורמה לסדרי פסח עבור בתים שלא נערכו לכך מראש, ולא השקיעו בארוחת החג בעצמם. לעתים, בעלי הבתים בחרו באסטרטגיה זו במתכוון, על מנת ליהנות ממאכלי הבוטיק שיש לנו להציע. אירועי פסח עם קייטרינג בשרי לאירועים נעשו אירועים שגרתיים בלא מעט בתי אב, ולא רק בסדר, אלא גם בארוחה שלמחרת היום.
 
אירועי בשר לחובבי בשר
 
לעתים אנו מקבלים הזמנות מחובבי בשר המבקשים להביע אהבתם למאכל באירוע פרטי. זו יכולה להיות מסיבה לכבוד איזשהו מאורע, או פשוט אירוע המסמל משהו נקודתי יותר כמו יום הולדת למישהו, למשל. באירוע, אנו מספקים מאכלים בשר ועוף מכל הסוגים, ומאפשרים לבחור אותם מתוך תפריט עשיר. ניתן לבחור גם תפריט חלקי, כלומר להזמין קייטרינג בשר לאירועים על בסיס מתאבנים בלבד, או מנות עיקריות/אחרונות בלבד.
 
אירועי בשר כתחליף למאכלי חלב
 
פעמים רבות, מעדיפים בעלי אירוע להזמין עבור עצמם ועבור האורחים שלהם קייטרינג בשרי לאירועים על מנת לדבוק בנוסחת הסעדה בטוחה. חלב, שלא כמו בשר, הוא חומר שרגישות אליו, כלומר ללקטוז שבתוכו, עלולה להמית את הסועד, ולמרות שאנחנו נוהגים בשיא האחריות ומודיעים לכל סועד מה הוא עומד לצרוך, צרכנים רבים מבקשים מראש להימנע ממגע של חלב עם הסועדים, ואת זה ניתן לעשות על ידי הזמנת קייטרינג בשרי או פרווה. אנחנו מגישים רק קייטרינג צמחוני, כלומר בהינתן שהקייטרינג הוא בשרי – אין מאכלי חלב.
 
תמחור האירועים
 
קייטרינג לבר מצווה בשרי עשוי להיות מתומחר על בסיס כמות ואיכות. על בסיס כמות המאכלי .
 
למידע נוסף אודות קייטרינג בשרי לאירועים היכנסו לאולמות אירועים בראשון לציון והתרשמו !